REVERIE | interaktīvi multimediju risinājumi - !!!JŪS ESAT IENĀCIS VECAJĀ LAPAS VERSIJĀ, DRĪZUMĀ BŪS PIEEJAMA JAUNĀ VERSIJA!!

REVERIE Trading Group ir interaktīvo tehnoloģiju un audio vizuālās prezentācijas, konferenču sistēmu uzņēmums. REVERIE pamati ir likti 2008.gadā, apvienojoties radošai un spēcīgai profesionāļu komandai. Neilgā laika posmā uzņēmums ir kļuvis par vienu no vadošajiem savas nozares pārstāvjiem.

Viena no uzņēmuma veiksmes atslēgām ir tā komandas ticība un darbība, atbilstoši pamatprincipiem: - Inovatīva un kreatīva pieeja, efektīvi risinājumi - Vienas pieturas aģentūras princips - Caurskatāma politika un lojalitāte pret klientu

Sākot ar 2009.gada Q2 - uzņēmums ir pilntiesīgs zīmola REVERIE® turētājs un attīstītājs, tādējādi kļūstot par pirmo un vienīgo audio vizuālās prezentācijas un interaktīvās tehnikas attīstītāju Baltijā. Mūsu mērķis ir ne vien nostiprināt REVERIE® zīmolu starptautiskā tirgus mērogā, bet arī būt soli priekšā, ambiciozi un neatlaidīgi tiekties pēc tā, tādējādi sniedzot saviem klientiem visefektīvākos un novatoriskākos risinājumus. Uzrunāt tos, tiem saprotamā veidā, un būtiski atvieglot to dzīves.


123