RevTab

 

Pārnēsājamā bezvadu interaktīvā tāfelīte RevTab

Bezvadu interaktīvā tāfelīte RevTab. Atdzīvini savu prezentāciju, ļauj sadzirdēt, diskutē. Aizmirsti neveiklās prezentācijas, cenšoties pievērst auditorijas uzmanību, nelauziet galvu veidojot interaktīvās stundas uz datora, nezinot kā tā darbosies uz reālas tāfeles. Interaktīvā bezvadu tāfelīte RevTab ietver sevī trīs lieliskas īpašības – bezvadu grafiskā planšete, bezvadu interaktīvā tāfelīte, skolēnu/diskusijas tāfelīte. Viena no lieliskākajām īpašībām ir iespēja prezentācijas vadītājam, skolotājam vai skolēniem darboties ar tāfeli no jebkuras vietas klases vai prezentāciju telpā, tādējādi vadot, veicot anotācijas un pilnībā kontrolējot prezentācijas gaitu. Vienlaicīgi iespējams saslēgt līdz pat 50 interaktīvajām tāfelītēm, tā padarot stundu vai Jūsu prezentāciju iespaidīgāku, interaktīvu un dzīvu, nebaidoties par apkārtējiem traucēkļiem. Tagad iesaistīt jebkuru diskusijas, prezentācijas, vai stundas dalībnieku ir iespējams vēl vieglāk un efektīvāk!
Atšķirībā no pārējo ražotāju bezvadu tāfelītēm, RevTab interaktīvā tāfelīte nav piesaistīta konkrētai programmatūrai, tā darbojas ne vien ar jebkuru MS Office aplikāciju, papildus tā ir savietojama ar populārākajām interaktīvo stundu veidošanas programmatūrām kā ActiveInspire, Mimio Studio u.c.

Tāfelīte datoram tiek pieslēgta ar jaunas tehnoloģijas bezvadu USB adapteri, tā atbrīvojot jūs no īpašām konfigurācijām. Tā darbojas nekavējoties. Tāfelīte ir aprīkota ar 16 ātrajiem taustiņiem, kas ir personalizējami, tādējādi ļaujot pielāgot to tieši Jūsu vajadzībām. Papildus komplektā iekļautas divas programmatūras anotāciju veikšanai un rokraksta atpazīšanai.

Tehniskā specifikācija:
Tehnoloģija  Wireless 2.4G RF
Izmēri  278 x 282 x 20mm
Aktīvais laukums  8″ x 6″
Izšķirtspēja  2000dpi
Report rate  120 rps
Pen pressure  1024 levels
Ātrie taustiņi  16 (top of active area)
Ātrais taustiņš  Lapa uz augšu / lapa uz leju / skaļuma kontrole
LCD tips  TN LCD
LCD izmērs  17.7 x 40.9mm
LDC ikonas  Baterijas statuss / Savienojums / Skaļums / Sapārotās tāfelītes
Baterijas tips  Nokia BL5C Li-ion rechargeable battery
Baterijas kapacitāte 800mA
Ampēri  50mA
Strāva  USB strāvas padeve
Ieslēgšanas poga  Elektriska ieslēgšanas poga (LED indikators)
Vairāku tāfeļu sapārošana Jā, maksimāli 50 tāfelītes vienlaicīgi
Uztvērējs  Jā
Minimālās prasības Microsoft Windows 2000/XP/Vista or Mac OX 10.4 above
Intel® Pentium®4 or Intel Centrio TM (or compatible) 800MHz processor,
Any available USB port, Colour display, 256MB RAM

'